به سایت آلپ تیم خوش آمدید🌹 سایت ما دارای دو بخش محصولات و آموزش ها است🔥 امید است از سایت ما لذت ببرید🌈 کانال ما در تلگرام : @alpgram

دسته بندی فایل ها در اندروید

📌دانلود نرم افزار دسته بندی عکس برای اندروید، Google Gallery Go:

در این نرم افزار مرتب سازی عکس اندروید به طور پیش فرض عکس ها و فیلم ها بر اساس تاریخ طبقه بندی می شوند.اما قابلیت های دسته بندی دیگری نیز در این نرم افزار طبقه بندی عکس ها وجود دارند. به طور مثال می توانید با کمک هوش مصنوعی دسته هایی را برای عکس های سلفی، افراد، حیوانات و.. ایجاد کنید. با این که انجام این کار خودکار است، اما برای اولین بار ممکن است مدت زمان طولانی (چندین ساعت) طول بکشد.

🔵برای این کار ابتدا در پایین صفحه رو قسمت Folders تاچ کنید.

🔴سپس برای ایجاد یک پوشه جدید، روی آیکن سه نقطه تپ کرده و New Folder را بزنید. نام پوشه را بسته به دسته مورد نظر انتخاب کرده و Create را بزنید.

⚫️برنامه شما را به قسمت نمایش همه عکس ها هدایت می کند. شما باید عکس هایی که قست دسته بندی و قرار دادن آن ها داخل پوشه را دارید، انتخاب کنید. پس از انتخاب همه، روی Move برای جا به جایی تپ کنید. اگر می خواهید یک کپی از عکس های شما دسته بندی شود، می توانید Copy را بزنید.

⚪️بعد از آن هم می توانید در هر زمانی سایر عکس های جدید را به صورت دستی انتخاب کرده و با تپ روی آیکن سه نقطه، گزینه Move to را تاچ کنید. سپس پوشه و دسته بندی مورد نظر را انتخاب کنید.

📌دانلود برنامه دسته بندی آهنگ Google Play Music Manager:

🔵اگر به برنامه های مجموعه گوگل علاقه مندید، می توانید از Google Play Music Manager برای ساماندهی موزیک های خود استفاده کنید. این برنامه قابلیت بارگذاری موسیقی در کامپیوتر و گوش دادن آن ها در تلفن همراه، تلویزیون هوشمند و.. را دارد. قابل ذکر است که این برنامه تا ۵۰٫۰۰۰ آهنگ را پشتیبانی می کند.

📌پوشه بندی فایل ها (ساخت پوشه در اندروید):

🔵ابتدا با فایل منیجر خود به محلی که قصد ایجاد ساماندهی دارید بروید. با انتخاب گزینه New folder، پوشه های مورد نظر را بسازید و نام آن ها را مشخص کنید.

🔴بعد از ایجاد پوشه در اندروید ، فایل های هر دسته را انتخاب کرده و با تاچ روی گزینه Move، آن ها را داخل پوشه قرار دهید. این کار را برای سایر فایل ها انجام دهید.